Rear Axle Left
Specifications
| Brake Disc Type | solid |
| for brake disc thickness | 10 mm |
| for brake disc diameter | 245 mm |
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Manufacturer Restriction | Lucas/TRW |
| Brake Caliper Type | Fist-type Caliper |
| Brake Caliper Piston Diameter | 38 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.632 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Denmark |
€46.80
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates