Rear Axle Right
Specifications
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc thickness | 22 mm |
| for brake disc diameter | 314 mm |
| Fitting Position | Rear Axle Right |
| Manufacturer Restriction | ATE |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Brake Caliper Piston Diameter | 44 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.792 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Denmark |
€37.05
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates