Rear Axle Left
Specifications
| Brake Disc Type | solid |
| for brake disc thickness | 16 mm |
| for brake disc diameter | 288 mm |
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Manufacturer Restriction | BOSCH |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper with integrated parking brake |
| Brake Caliper Piston Diameter | 48 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.844 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Denmark |
€54.50
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates