Rear Axle Left
Specifications
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc thickness | 20 mm |
| for brake disc diameter | 303 mm |
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Manufacturer Restriction | MANDO |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Piston Diameter | 40 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.3 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Denmark |
€28.83
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates