Specifications
| Vehicle Equipment | for vehicles without air conditioning |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Width | 322 mm |
| Core Length | 430 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.165 Kg |
| Weight Volumetric | 6.495 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
€45.95
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates