Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Aluminium |
| Core Depth | 23 mm |
| Core Width | 414 mm |
| Core Length | 430 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.965 Kg |
| Weight Volumetric | 8.895 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
€45.24
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns