Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Width | 377 mm |
| Core Length | 628 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.366 Kg |
| Weight Volumetric | 10.098 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
€56.22
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates