Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Aluminium |
| Transmission Type | Automatic Transmission |
| Core Depth | 32 mm |
| Core Width | 399 mm |
| Core Length | 632 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.775 Kg |
| Weight Volumetric | 14.325 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
€65.11
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates