Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Aluminium |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Width | 359 mm |
| Core Length | 355 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.18 Kg |
| Weight Volumetric | 6.54 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
€48.47
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns