Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Aluminium |
| Vehicle Equipment | for vehicles with air conditioning |
| Transmission Type | Manual Transmission |
| Core Depth | 32 mm |
| Core Width | 268 mm |
| Core Length | 680 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.449 Kg |
| Weight Volumetric | 10.347 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
€42.92
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates