Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Aluminium |
| Core Depth | 42 mm |
| Core Width | 330 mm |
| Core Length | 646 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.017 Kg |
| Weight Volumetric | 15.051 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
€111.00
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates