Rear Axle
Dimensions and size
| Centering Diameter | 71 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle |
| Inner brake drum height | 68 mm |
| Number of Holes | 5 |
| Bolt Hole Circle Ø | 108 mm |
| Outer brake drum diameter | 298 mm |
| Total brake drum height | 107 mm |
| Inner brake drum diameter | 256 mm |
| Surface | Coated |
Shipping Details
| Weight | 10.102 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€46.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns