Specifications
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Core Length | 666 mm |
| Core Width | 523 mm |
| Core Depth | 16 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.024 Kg |
| Weight Volumetric | 30.144 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€65.83
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns