Specifications
| Inlet Diameter | 13.7 mm |
| Outlet Diameter | 11.8 mm |
| Core Length | 554 mm |
| Core Width | 389 mm |
| Core Depth | 16 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.083 Kg |
| Weight Volumetric | 15.415 Kg |
| Customs Code | 841590 |
| Country of Origin | China |
€53.61
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns