Specifications
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Inlet Diameter | 15 mm |
| Outlet Diameter | 10 mm |
| Refrigerant | R 134a |
| Core Length | 711 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Core Depth | 16 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.549 Kg |
| Weight Volumetric | 21.294 Kg |
| Customs Code | 841590 |
| Country of Origin | China |
€64.83
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns