Specifications
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Core Depth | 24 mm |
| Core Length | 612 mm |
| Core Width | 360 mm |
| Material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 5.291 Kg |
| Weight Volumetric | 15.873 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€57.45
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns