Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 31.5 | mm |
| Length | 188.0 | mm |
| Width | 165 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Seal Material | Foam/Rigid Foam |
| Packaging length | 17.5 cm |
| Packaging height | 20.50 cm |
| Packaging width | 4.00 cm |
| Net Weight | 96 g |
| Trade Numbers | 70327572 |
Shipping Details
| Weight | 0.16 Kg |
| Weight Volumetric | 0.4 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Austria |
No longer available