Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 59.0 | mm |
| Length | 236.5 | mm |
| Width | 237 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Seal Material | Plastic |
| Packaging length | 22.7 cm |
| Packaging height | 23.90 cm |
| Net Weight | 430 g |
| Packaging width | 6.20 cm |
| Trade Numbers | 70385383 |
Shipping Details
| Weight | 0.523 Kg |
| Weight Volumetric | 1.308 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | South Korea |
No longer available