No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height | 269.0 | mm |
| Outer Diameter | 166.0 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Inner Diameter 1 | 111 mm |
| Packaging length | 16.8 cm |
| Packaging width | 16.80 cm |
| Packaging height | 27.10 cm |
| Net Weight | 530 g |
| Trade Numbers | 70387847 |
Shipping Details
| Weight | 0.587 Kg |
| Weight Volumetric | 1.468 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | South Korea |
No longer available