Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height 1 | 45 | mm |
| Height | 45.0 | mm |
| Length 1 | 276.0 | mm |
| Length | 276.0 | mm |
| Width 1 | 172.0 | mm |
| Width | 172 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Packaging length | 17.5 cm |
| Net Weight | 261 g |
| Packaging height | 28.00 cm |
| Packaging width | 5.00 cm |
| Trade Numbers | 70511327 |
Shipping Details
| Weight | 0.34 Kg |
| Weight Volumetric | 0.85 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Bulgaria |
No longer available