Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 41.9 | mm |
| Length | 253.0 | mm |
| Width | 213 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Seal Material | Foam/Rigid Foam |
| Net Weight | 179 g |
| Packaging length | 21.5 cm |
| Packaging height | 26.50 cm |
| Packaging width | 4.50 cm |
| Trade Numbers | 77486509 |
Shipping Details
| Weight | 0.27 Kg |
| Weight Volumetric | 0.675 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Austria |
No longer available