Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 47.3 | mm |
| Length | 202.0 | mm |
| Width | 141 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Seal Material | Foam/Rigid Foam |
| Net Weight | 126 g |
| Packaging length | 14.5 cm |
| Packaging height | 21.00 cm |
| Packaging width | 5.20 cm |
| Trade Numbers | 78796401 |
Shipping Details
| Weight | 0.18 Kg |
| Weight Volumetric | 0.45 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Austria |
No longer available