Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 20.0 | mm |
| Length | 130.0 | mm |
| Width | 106 | mm |
Specifications
| Vehicle Equipment | for vehicles with air conditioning |
| Filter type | Particulate Filter |
| Packaging length | 15.0 cm |
| Packaging height | 26.00 cm |
| Packaging width | 3.80 cm |
| Net Weight | 86 g |
| Trade Numbers | 70566681 |
Shipping Details
| Weight | 0.19 Kg |
| Weight Volumetric | 0.475 Kg |
| Customs Code | 842139 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available