Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 23.5 | mm |
| Length | 264.5 | mm |
| Width | 110 | mm |
Specifications
| Filter type | Particulate Filter |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Net Weight | 123 g |
| Packaging height | 29.50 cm |
| Packaging width | 4.00 cm |
| Trade Numbers | 72355934 |
Shipping Details
| Weight | 0.17 Kg |
| Weight Volumetric | 0.425 Kg |
| Customs Code | 842139 |
| Country of Origin | South Korea |
No longer available