Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 47.0 | mm |
| Length | 244.0 | mm |
| Width | 237 | mm |
Specifications
| Filter type | Activated Carbon Filter |
| Filter type | with anti-allergic effect |
| Filter type | with antibacterial action |
| Packaging length | 26.0 cm |
| Packaging height | 26.50 cm |
| Net Weight | 261 g |
| Packaging width | 5.00 cm |
| Trade Numbers | 72426142, LA 227, LAK 227 |
Shipping Details
| Weight | 0.349 Kg |
| Weight Volumetric | 0.873 Kg |
| Customs Code | 842139 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available