Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 40.0 | mm |
| Length | 179.0 | mm |
| Width | 202 | mm |
Specifications
| Filter type | Activated Carbon Filter |
| Filter type | with anti-allergic effect |
| Filter type | with antibacterial action |
| Net Weight | 168 g |
| Packaging length | 19.0 cm |
| Packaging height | 21.00 cm |
| Packaging width | 4.50 cm |
| Trade Numbers | 72414372, LA 251, LAK 251 |
Shipping Details
| Weight | 0.213 Kg |
| Weight Volumetric | 0.533 Kg |
| Customs Code | 842139 |
| Country of Origin | Romania |
No longer available