Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 20.0 | mm |
| Length | 248.0 | mm |
| Width | 181 | mm |
Specifications
| Filter type | Activated Carbon Filter |
| Filter type | with anti-allergic effect |
| Filter type | with antibacterial action |
| Net Weight | 169 g |
| Packaging length | 18.5 cm |
| Packaging width | 2.20 cm |
| Packaging height | 26.00 cm |
| Trade Numbers | 72426140, LA 469, LAK 469 |
Shipping Details
| Weight | 0.212 Kg |
| Weight Volumetric | 0.53 Kg |
| Customs Code | 842139 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available