Article to be discontinued
Dimensions and size
| Diameter | 86.5 | mm |
| Height | 121.8 | mm |
Specifications
| Filter type | In-Line Filter |
| Inlet Diameter | 8 mm |
| Outlet Diameter | 8.0 mm |
| Packaging height | 13.00 cm |
| Net Weight | 364 g |
| Packaging length | 9.6 cm |
| Packaging width | 9.60 cm |
| Trade Numbers | 76554075 |
Shipping Details
| Weight | 0.4 Kg |
| Customs Code | 842123 |
| Country of Origin | Austria |
No longer available