Article to be discontinued
Dimensions and size
| Diameter | 50.0 | mm |
| Height | 103.5 | mm |
Specifications
| Filter type | In-Line Filter |
| Entry Thread Size | M14x1,5 |
| Exit Thread Size | M12x1,25 |
| Packaging height | 11.00 cm |
| Net Weight | 174 g |
| Packaging length | 8.7 cm |
| Packaging width | 8.70 cm |
| Trade Numbers | 76693139 |
Shipping Details
| Weight | 0.22 Kg |
| Customs Code | 842123 |
| Country of Origin | Bulgaria |
No longer available