Dimensions and size
| Length | 438.5 | mm |
Specifications
| Rod/Strut | Push Rod |
| adjustable | Adjustable on one side |
| Cone Size | 26 mm |
| Cone Size | 30 mm |
| Pipe Diameter | 40 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with accessories |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with crown nut and split pin |
Shipping Details
| Weight | 4.638 Kg |
| Weight Volumetric | 13.914 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€111.83
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates