No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 2 | 326 | mm |
| Length | 920 | mm |
Specifications
| External Toothing wheel side | 23 |
| External Toothing differential side | 26 |
| Seal Ring Diameter | 49 mm |
| Wheel-sided joint diameter | 81 mm |
| Transmission-sided joint diameter | 79 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with bearing |
| Thread Size | M20x1.5 |
| Exchange Part | |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with nut |
Shipping Details
| Weight | 7.969 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Spain |
No longer available