Dimensions and size
| Length | 681 | mm |
Specifications
| External Toothing wheel side | 21 |
| Seal Ring Diameter | 49 mm |
| Wheel-sided joint diameter | 81 mm |
| Tripod roller diameter | 30 mm |
| Thread Size | M20x1.5 |
| Exchange Part | |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with nut |
| Manufacturer Restriction | NTN |
Shipping Details
| Weight | 5.43 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Spain |
€133.96
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €16.61
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates