No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length | 572 | mm |
Specifications
| External Toothing wheel side | 36 |
| External Toothing differential side | 28 |
| Seal Ring Diameter | 56 mm |
| Wheel-sided joint diameter | 91 mm |
| Transmission-sided joint diameter | 88 mm |
| Thread Size | M10x1.5 |
| Exchange Part | |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with screw |
Shipping Details
| Weight | 6.043 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | France |
No longer available