No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length | 620 | mm |
Specifications
| External Toothing wheel side | 25 |
| External Toothing differential side | 22 |
| Number of Teeth, ABS ring | 43 |
| ABS-Ring Diameter | 72 mm |
| Seal Ring Diameter | 49 mm |
| Wheel-sided joint diameter | 73 mm |
| Transmission-sided joint diameter | 69 mm |
| Thread Size | M18x1.5 |
| Exchange Part | |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with nut |
Shipping Details
| Weight | 4.896 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Spain |
No longer available