Dimensions and size
| Centering Diameter | 100 | mm |
Specifications
| Rim Hole Number | 5 |
| Total brake drum height | 89.5 mm |
| Number of mounting bores | 4 |
| max. brake drum reboring dimension | 251.5 mm |
| Inner brake drum height | 57.5 mm |
| Inner brake drum diameter | 250 mm |
Shipping Details
| Weight | 8.272 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€45.78
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates