Dimensions and size
| Length | 590 | mm |
Specifications
| External Toothing wheel side | 33 |
| Wheel-sided joint diameter | 89 mm |
| Seal Ring Diameter | 53.00 mm |
| Number of Teeth, ABS ring | 45 |
| Transmission-sided joint diameter | 131.0 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.094 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€57.83
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates