Dimensions and size
| Length | 612.5 | mm |
Specifications
| Seal Ring Diameter | 59.00 mm |
| Thread Size | M24*1.5 |
| External Toothing wheel side | 25 |
| Number of Teeth, ABS ring | 29 |
| Wheel-sided joint diameter | 89 mm |
| Transmission-sided joint diameter | 81.5 mm |
| External Toothing differential side | 24 |
| Internal Toothing wheel side | 24 |
Shipping Details
| Weight | 7.078 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Italy |
€51.75
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates