Specifications
| Voltage | 12 V |
| Alternator Charging Current | 120 A |
| Pulleys | with V-ribbed belt pulley |
| Belt Pulley Ø | 54 mm |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Trade Numbers | 63377028, 943321321010, MAN7028 |
Shipping Details
| Weight | 5.84 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€204.39
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns