Article to be discontinued
Specifications
| Number of ribs | 6 |
| Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 100 A |
| Pulleys | with freewheel belt pulley |
| Belt Pulley Ø | 58 mm |
| Trade Numbers | MAN7564 |
Shipping Details
| Weight | 5.35 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available