Specifications
| Voltage | 12 V |
| Alternator Charging Current | 105 A |
| Pulleys | with V-ribbed belt pulley |
| Belt Pulley Ø | 55 mm |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
Shipping Details
| Weight | 5.197 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Italy |
€128.07
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates