Article to be discontinued
Product has been replaced by:
313011300067
Specifications
| Flow rate | 130 l/h |
| Current Strength | 9.5 A |
| Operating Mode | Electric |
| Input Voltage | 12 V |
| Fuel Type | Petrol |
| Operating Pressure | 3.5 bar |
| Trade Numbers | 313011300067, ESS519, MAM00067 |
Shipping Details
| Weight | 0.53 Kg |
| Weight Volumetric | 0.795 Kg |
| Customs Code | 841330 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available