No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
350213194400
Specifications
| Core Width | 414 mm |
| Core Depth | 32 mm |
| Core Length | 650 mm |
| Vehicle Equipment | for vehicles without air conditioning |
| Trade Numbers | 350213178000, BM178 |
Shipping Details
| Weight | 4.67 Kg |
| Weight Volumetric | 14.01 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available