Specifications
| Core Depth | 23 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Core Length | 675 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.445 Kg |
| Weight Volumetric | 13.78 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€41.22
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates