No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
350213194200
Specifications
| Core Length | 580 mm |
| Core Width | 305 mm |
| Core Depth | 28 mm |
| Trade Numbers | BM197 |
Shipping Details
| Weight | 4.56 Kg |
| Weight Volumetric | 18.24 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available