Specifications
| Core Depth | 23 mm |
| Core Length | 530 mm |
| Core Width | 304 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 2.527 Kg |
| Weight Volumetric | 10.108 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
€30.59
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates