Specifications
| Core Length | 700 mm |
| Core Width | 415 mm |
| Core Depth | 23 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 5.72 Kg |
| Weight Volumetric | 22.88 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
€58.35
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates