Article to be discontinued
Dimensions and size
| Diameter | 155 | mm |
Specifications
| Rated Power | 264 W |
| Left-/right-hand drive vehicles | for left-hand drive vehicles |
| Voltage | 12 V |
| Current Strength | 22 A |
| Number of pins | 2 |
| Manufacturer | MAHLE |
| Manufacturer Restriction | Delphi |
| Vehicle Equipment | for vehicles with air conditioning |
| Net Weight | 1922 g |
| Packaging width | 20.50 cm |
| Packaging height | 22.50 cm |
| Packaging length | 30.0 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.237 Kg |
| Weight Volumetric | 5.593 Kg |
| Customs Code | 841459 |
| Country of Origin | Viet Nam |
No longer available
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
AVA Clever Choice
RT8581
DELPHI
DELPHI DIESEL
TSP0545021
FRIGAIR
0599.1110
MAGNETI MARELLI
069422465010
69422463010
METZGER AUTOTEILE
0917008
NISSENS
RENAULT
77 01 048 752
SIDAT
92159
VALEO
Fit Vehicles
RENAULT
43 vehicles
LAGUNA
2001 - 2007
Alternatives
€112.08
Dispatch on next business day
€51.01
Dispatch on next business day
€40.27
Dispatch on next business day
€43.34
Dispatch on next business day
€36.84
Dispatch on next business day