Article to be discontinued
Specifications
| Cylinder Bore | 76.6 mm |
| Component Number | 1. T 2.5 Mo |
| Component Number | 2. M 2.0 P |
| Component Number | 3. DSF 3.0 Cr |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Packaging width | 12.50 cm |
| Packaging height | 3.00 cm |
| Net Weight | 41 g |
Shipping Details
| Weight | 0.064 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available