Article to be discontinued
Specifications
| Cylinder Bore | 92.0 mm |
| Component Number | 1. T 2.5 Mo |
| Component Number | 2. M 2.0 Mo |
| Component Number | 3. DSF 4.0 Cr |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Packaging width | 12.50 cm |
| Packaging height | 2.90 cm |
| Net Weight | 62 g |
Shipping Details
| Weight | 0.08 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Portugal |
No longer available