Specifications
| Cylinder Bore | 68.68 mm |
| Component Number | 1. R 1.5 Mo P |
| Component Number | 2. NM 1.75 P |
| Component Number | 3. DSF3.0 Cr P |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Packaging width | 12.50 cm |
| Net Weight | 22 g |
| Packaging height | 3.00 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.064 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Brazil |
€16.03
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates